Rekrutacja stała

Na dynamicznie rozwijającym się rynku pracy poszukiwania idealnego Kandydata, który wpasuje się w filozofię Firmy wymagają elastycznego podejścia do tematu rekrutacji. Nasz zespół przygotuje dla Państwa testy dopasowane do stanowiska, które pomogą zweryfikować umiejętności i kwalifikacje potencjalnego pracownika.

Niezależnie od stanowiska służymy Ci pomocą i doświadczeniem, dzięki czemu bezproblemowo przejdziesz przez proces rekrutacji. Przedstawimy Ci kilka kandydatur potencjalnych Pracowników, ze wskazaniem na naszym zdaniem najlepszego Kandydata – ostateczna decyzja jednak należy do Ciebie.

Zalety takiego rozwiązania:

  • Dyskrecja – oferujemy przeprowadzenie procesu rekrutacji bez ujawniania danych Twojej firmy, aż do ostatniego etapu rekrutacji
  • Wygoda – zajmujemy się kompleksowo poszukiwaniem i wstępną selekcją potencjalnych Pracowników
  • Identyfikacja potrzeb – przed rozpoczęciem procesu rekrutacji ustalamy dokładnie potrzeby Państwa firmy, starając się jednocześnie dowiedzieć jak najwięcej o profilu firmy, jej filozofii oraz samym stanowisku
  • Gwarancja – na każdą z poleconych przez nas osób otrzymujesz od nas gwarancję – płacisz tylko za efekt!

Możesz na Nas liczyć!

Rozumiemy, że każda Firma rządzi się swoimi prawami, dlatego każdego z naszych Klientów traktujemy indywidualnie – przed rozpoczęciem współpracy staramy się jak najdokładniej poznać stanowisko i strukturę Firmy, co pozwoli nam dopasować idealnego Kandydata.


Email: biuro@adwork.com.pl
Numer telefonu: +48 61 678 50 42