Kierowca kat. C

  • Data publikacji:Marzec 1, 2019
  • Ważność: Luty 19, 2025
  • Wyświetleń 2605
1 zgłoszeń
Poznań, Polska
Szczegóły ogłoszenia

Firma z branży gospodarki odpadami o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje pracowników na stanowisko: Kierowcy ładowacza. Jesteśmy wyspecjalizowaną firmą oferującą wywóz odpadów komunalnych, przemysłowych i niebezpiecznych oraz ich zagospodarowanie. Swoje zadania realizuje w obrębie Wrocławia, Poznania oraz Szprotawy na terenie której znajduje się składowisko odpadów przemysłowych i komunalnych.

KIEROWCA – ŁADOWACZ

Miejsce pracy: Poznań

WYMAGANIA:
– prawo jazdy kat. C
– kwalifikacje zawodowe
– mile widziana znajomość topografii Poznania

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
– obsługa pojazdów samochodów specjalistycznych od małych/dużych haków, bramowce, śmieciarki, busy – wywóz odpadów komunalnych
– codzienna obsługa pojazdu
– zagospodarowanie odpadów

OFERUJEMY:
– zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony bezpośrednio z pracodawcą, następnie umowa o pracę na czas nieokreślony,
– Wynagrodzenie podstawowe 3850 złotych brutto + atrakcyjne premie
– premie frekwencyjne za każdy przepracowany miesiąc
– pracę 2-zmianową od zaraz: 6:00-14:00; 14:00-22:00

Wszystkie osoby zainteresowane pracą proszone są o kontakt pod numerem telefonu: 572291847 lub wysyłanie CV przez na adres email: biuro@adwork.com.pl