Kontroler jakości

  • Data publikacji:Kwiecień 22, 2019
  • Ważność: Sierpień 28, 2021
  • Wyświetleń 8638
1 zgłoszeń
Jasin, Polska
Szczegóły ogłoszenia

Firma z branży automotive o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje pracowników na stanowisko: Pracownik produkcji / Kontroler Jakości. Zajmujemy się produkcją oraz dostarczaniem kół samochodowych na linię produkcyjną fabryki samochodów w systemie JustInTime / JustInSequence. W chwili obecnej Klientami spółki są Fiat Auto Poland w Tychach oraz Volkswagen Samochody Użytkowe w Poznaniu.

PRACOWNIK PRODUKCJI

Miejsce pracy: Jasin k/Poznania

WYMAGANIA:
– dyspozycyjność,
– nie wymagamy doświadczenia na powyższym stanowisku,
– chęci do pracy.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
– prawidłowy załadunek opon,
– załadunek obręczy i montaż,
– aplikacja ciężarków,
– kontrola wyrobu gotowego.

OFERUJEMY:
– praca zmianowa od zaraz: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00,
– zarobki: 2800 – 3500zł brutto,
– możliwość pracy w nadgodzinach,
– odzież roboczą,
– szkolenie BHP oraz szkolenie stanowiskowe,
– możliwość rozwoju zawodowego,
– premie świąteczne 100zł brutto za każdy przepracowany miesiąc,
– pracę początkowo w oparciu o umowę o pracę na czas określony bezpośrednio z pracodawcą, następnie umowa o pracę na czas nieokreślony,
– po dwóch latach pracy podwyżka,
– z Wrześni oraz Gniezna oferujemy dowóz busami pracowniczymi.

Wszystkie osoby zainteresowane pracą proszone są o kontakt pod numerem telefonu: 530 402 219 lub wysyłanie CV na adres email: biuro@adwork.com.pl