Pracownik Inwentaryzacji

  • Data publikacji:Kwiecień 22, 2019
  • Ważność: Marzec 28, 2023
  • Wyświetleń 10288
0 zgłoszeń
Poznań, Polska
Szczegóły ogłoszenia

Agencja pracy AdWork Sp. zo.o o numerze KRAZ: 13915 dla jednego ze swoich klientów poszukuje osób do pracy przy INWENTARYZACJI (na okres jednego miesiąca)

Miejsce pracy: Sady k/Poznania

Wymagania:

  • ukończone 18 roku życia (możliwość pracy od 16 roku życia za pisemną zgodą rodzica);
  • skrupulatność i dokładność;
  • dyspozycyjność;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • nie wymagamy doświadczenia

Obowiązki:

  • liczenie towarów przy użyciu skanerów elektronicznych;
  • pakowanie towarów na magazynie

Co oferujemy:

  • 15 złotych brutto za godzinę pracy (1 złoty premii frekwencyjnej do każdej godziny pracy);
  • możliwość pracy w wybrane dni (elastyczny grafik)
  • zwrot kosztów dojazdu do miejsca pracy i powrotu
  • praca w oparciu o umowę zlecenie na okres 1 miesiąca z możliwością zatrudnienia na stałe po tym czasie;
  • praca w godz. 9.20-18.00 od pon-pt na okres jednego miesiąca, dla chętnych możliwość dłuższej współpracy

Aplikować prosimy poprzez przesyłanie swojego CV na adres: biuro@adwork.com.pl z dopiskiem „SAD/INWE” lub pod numerem telefonu 668124388.