Pracownik produkcji kawy

  • Data publikacji:Luty 1, 2019
  • Ważność: Lipiec 27, 2022
  • Wyświetleń 4608
2 zgłoszeń
Poznań, Polska
Szczegóły ogłoszenia

Agencja pośrednictwa pracy Adwork Sp. z o.o. o numerze KRAZ: 13915 obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

PRACOWNIKA PRODUKCJI KAWY

Miejsce pracy: Swadzim k/Poznania

WYMAGANIA:
– dyspozycyjność
– mile widziana aktualna książeczka sanepidowska

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
– obsługa linii produkcyjnej kawy
– pakowanie gotowych produktów
– dbałość o porządek i czystość przy stanowisku pracy

OFERUJEMY:
– pracę zmianową od zaraz: od poniedziałku do piątku 6:00-14:00, 14:00-22:00 WEEKENDY WOLNE!!!
– stawkę godzinową: 15 złotych brutto
– odzież roboczą
– pracę w oparciu o umowę zlecenie na okres 3 miesięcy z możliwością przejścia na umowę o pracę po tym okresie
– dowóz do pracy z Poznania, Pniew oraz Tarnowa Podgórnego

Wszystkie osoby zainteresowane pracą proszone są o kontakt pod numerem telefonu: 572 291 847 lub wysyłanie CV na adres email: biuro@adwork.com.pl