O nas

O sukcesie dobrze porozmawiać przy kawie lub dobrej herbacie. Zapraszamy do naszego biura w Poznaniu lub Gorzowie Wielkopolskim.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy młodą, ambitną firmą. Spośród innych agencji pośrednictwa pracy tymczasowej wyróżnia nas świeże spojrzenie. Jesteśmy nastawieni w 100% na skuteczność. Korzystają z niej firmy z różnych branż, działających lokalnie i globalnie.

Dlaczego jesteśmy skuteczni?
Odpowiedź jest prosta. Ponieważ zaczęliśmy od siebie samych. Co to oznacza? Zrekrutowaliśmy do naszego zespołu największe talenty.

Zasoby, narzędzia i struktury wszędzie są podobne. O przewadze decydują dziś ludzie oraz ich unikalne możliwości.

Dzięki niepowtarzalnym kompetencjom i potencjałowi poszczególnych pracowników możemy dla Ciebie świadczyć usługi, które nie mają sobie równych na rynku.

--

W czym jesteśmy najlepsi?

Łączymy najlepszych pracodawców z najlepszymi pracownikami. W tym zdaniu tkwi sedno i cel każdego naszego działania.W czym się specjalizujemy?

• Praca tymczasowa
Wyszukujemy pracowników do pracy tymczasowej. Znajdujemy dokładnie takich ludzi, jakich potrzebujesz. Zawsze na czas.

• Stanowiska menedżerskie
Prowadzimy rekrutacje na stanowiska kierownicze (dyrektorzy, management), które wymagają specjalistycznych kompetencji i umiejętności. Znajdujemy osoby niezwykle skuteczne w tym, co robią. Osoby, godne zaufania, którym można przekazać odpowiedzialność za firmę.
• Praca dopasowana do Twoich potrzeb
Doskonale znamy rynek. Wiemy, jak dobrać dla Ciebie pracodawcę, u którego będzie Ci najlepiej!

• Optymalne ścieżki kariery
Pomożemy Ci wejść na ścieżkę kariery, która szybciej doprowadzi Cię do upragnionego celu. Będzie to też przyjemniejsza podróż, a na pewno bardziej do Ciebie dopasowana. Zdziwisz się, jak bardzo wpłynie to na Twoje życie!

Sprawdź, co robimy

- Leasing pracowniczy
- Praca tymczasowa
- Rekrutacja stała

- Szkolenia


Jak pracujemy?

Stosujemy najnowsze i sprawdzone metody w poszukiwaniu najlepszych pracowników. Koncentrujemy się na łączeniu właściwych ludzi z właściwą pracą. Nasz zespół składa się m.in. z psychologów, którzy weryfikują kompetencje kandydatów przy pomocy stworzonych do tego celu narzędzi i technik psychologicznych oraz headhunterskich. Kandydatów na stanowiska wyższego szczebla weryfikujemy wielopoziomowo, co daje gwarancję niezawodności.

- Zobacz, jak wygląda proces współpracy

Co jeszcze za nami przemawia?

- kompleksowa obsługa
- indywidualne podejście
- młody, doskonale przygotowany zespół
- gwarancja niezawodności