Proces współpracy

Nasze rozwiązania są korzystne dla Ciebie i dla Twoich przyszłych pracowników.

Jak wygląda współpraca z nami?

Współpraca z nami jest przyjemna i efektywna dla wszystkich stron – pracodawców i kandydatów. Stosujemy własne, dobrze przemyślane procesy, które gwarantują niezawodność naszego działania. Jesteśmy też otwarci na Twoje propozycje. Dostosowujemy nasze struktury do Twoich oczekiwań.

Nasze rozwiązania są korzystne dla Ciebie i dla Twoich przyszłych pracowników.


Współpraca z Adwork – krok po kroku

1. Spotkanie
Poznajemy Twoje potrzeby i oczekiwania. Analizujemy sposób funkcjonowania Twojej firmy. Tworzymy strategię działania. Projektujemy sylwetkę idealnego kandydata. Opracowujemy model zatrudniania osób, które zmieniają miejsce zamieszkania, w tym np. obcokrajowców.

2. Poszukiwania
Szukamy osób spełniających Twoje oczekiwania i pasujących do opracowanego profilu. Nawiązujemy bezpośredni kontakt z kandydatami i prowadzimy z nimi wstępne rozmowy.

3. Analiza
Weryfikujemy i oceniamy kandydatów. Sprawdzamy ich kompetencje i porównujemy ich profil z profilem idealnego kandydata. Przeprowadzamy spotkania rekrutacyjne i testy. Na końcu przedstawiamy Ci najlepszych z najlepszych.

4. Zatrudnienie
Odciążamy Cię od wielu absorbujących i czasochłonnych czynności związanych z zatrudnianiem. Na Twoje życzenie zatrudniamy pracowników w Twoim imieniu. Dzięki temu nie martwisz się kwestiami takimi jak umowy, teczki pracownicze czy badania. Naliczamy wynagrodzenia i rozliczamy urlopy. Cudzoziemcom pomagamy w załatwieniu wszystkich formalności, takie jak legalizacja pracy w Polsce i pobyt.

5. Weryfikacja skuteczności
Jesteśmy pewni niezawodności naszego procesu współpracy. Jeśli nasi kandydaci na specjalistyczne stanowiska się nie sprawdzą, przeprowadzimy proces od nowa bez dodatkowych kosztów.

6. Stała opieka
Przez cały czas służymy radą i pomocą, aby zwiększyć skuteczność Twoich działań związanych z zatrudnianiem pracowników i rozwiązywaniem bieżących problemów, takich jak np. przedłużanie pobytu obcokrajowcom. Jesteśmy po to, żeby Ci pomagać!